Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Повернувся з прогулянки із кулею": у Бердичеві нелюд підстрелив кота

25.02.2021 08:19
154
 

"Привіт, Бердичів. Розкажу вам історію, покажу картинки. 5 лютого прийшов наш кіт з прогулянки, а задня лапа висить. Занесли в клініку на районі, сказав лікар: "або на Житомир на рентген (бо в нас не роблять такі шалені процедури чогось), або лишіть як є" (тобто, помучається та й здохне скоріше всього).

Ну, нам же якраз було нудно. Пакуємо кота, вдягаємо дитину і їдемо. В Житомирі нас забирає кума, якій теж нічим було зайнятись з однорічною дитиною. Їдемо на рентген. І, опачькі, на знімку куля. Тобто якесь недороблене стріляло коту в зад!

Шукаємо, хто зробить операцію, бо клініка, де робили рентген, такі складні випадки не бере. Відгукнувся лікар о восьмій вечора: "везіть додому, бо в клініці ремонт, потрібна операція, поставлю пластину". З такими людьми нашому прогнившому суспільству ще трохи світить якесь майбутнє.

Безмежно вдячна цій людині, нехай такі лікарі та їх родини будуть щасливі і багаті. Я одна не розумію, мужики, що це вам дає? Я кота виходжу, таке вже я дурне. Але питання до того самого ГЄроЯ, що зробило моїй родині ті вихідні і наступні дні і ночі (бо в котів зараз цікавий період, воно виє вдень і вночі, дере двері, спати неможливо).

Це якось допомогло тобі в твоєму нікчемному житті? Що в тебе в голові, що ти це робиш? Мамка недолюбила? Жінка зраджує? Чи на тебе вони і не дивляться, бо нема на що, вгадала? Знаєш, я навіть портрета твого скласти не можу, виходячи з твоїх дій, ти для мене якась каліка. Я б таких топила в їх же сечі.

Якби цей кіт був улюбленцем якихось пересічних пенсіонерів, я думаю, всі здогадаються, що чекало б кота, які муки. Бо витрачено було приблизно півтори пенсії і витрати ще продовжуються, бо кіт вуличний суворий, шви здер, наклали 3 скоби, одну з них він теж зняв, поставили ще раз + щоденно по 4 уколи.

Про наші відчуття я промовчу. І про той біль, що відчуває тварина. Тут, хто відчуває, той зрозуміє. Я сподіваюсь, що хтось колись тобі запхає твою пукалку глибоко-глибоко, я від щирого серця цього бажаю. А бажання, кажуть, матеріальні." - публікує слова Юлії Михальської "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка