Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Прив'язав до стовпа і залишив записку": у Львові волонтери врятували покинуту господарем собаку

26.01.2021 16:01
286
 

У Львові господар попрощався зі своєю собакою, залишивши її біля одного із торгових центрів. На щастя, знайшлись небайдужі люди, які врятували тварину. Зворушливою історією порятунку волонтери поділились у Facebook.

Звернення:

"Знаєте, що перше прийшло в голову, коли ми побачили прив'язану біля Ашану собаку Зірку з запискою на стовпі? Не знаю чи повірите. Це було: "Дякую!". Дякую, що не вивезли кудись! Дякую, що не прив'язали в глибокому лісі! Дякую, що не шукали варіантів, як вбити!

Дякую, що написали про щеплення! Щоправда, відносно "не кусається" виявилось, що не зовсім так.  Віталій, Оксана, Іван - покусані. Мене Зірка пошкодувала! Чесно, я не розумію тотальне заочне осуджування і прокльони чи заклики до совісті з вимогою таки залишити собі тварину, до людей, які з певних причин вирішили розлучитись з своєю твариною.

Обставини може бути дві. Або людина безвідповідальний дурень. Тоді будь-які звернення до неї не мають абсолютно жодного змісту. Або ж людину змусили до цього якісь важливі серйозні обставини. Тоді також ні ці заклики, ні прокльони не допоможуть ситуації.

Так чи інакше, у цих ситуаціях вашої підтримки і допомоги потребує лише одна істота! Тварина! А прокльонами на адресу екс господаря ви їй жодним чином не допомагаєте! Швидше навіть шкодите! Ну бо навіщо нариватись на гнів ФБ у спробі врятувати тварину, якщо простіше її просто тихо прибити!?

Допомагайте тваринам! Якщо мате намір дійсно допомогти. Початок історії Зірки багато хто вчора бачив у ФБ. Позавчора собака була прив'язана прямо до дверей під входом в Кінг Крос. НІХТО, певно з тисяч відвідувачів, не допоміг їй! (Ось тут, шановні любителі проклинати, можете висловити свою думку!). Всі "спішили" в магазин.

Вчора вона виявилась прив'язаною на автобусній зупинці неподалік Ашану. І ось тут Зірка натрапила на ПЕРШУ людину у своєму житті - Агельяров Віталій! Який не поїхав додому в Стрий, а залишився з нею і не відходячи почав шукати допомогу для неї. Деталі і процес - не буду описувати. Все - на фото. Покусані троє людей.

Але собака у нас! До вечора вже трохи заспокоїлась. Не кидалась. Трохи підрикувала. Але вже акуратно збоку чи зі спини підходила нюхати, знайомитись. І ще одне. Якщо хтось дочитав сюди. Іван! На скільки я зрозумів, лікар Швидкої. Є на фото! Хто знає цю людину? Просто передайте величезну подяку!".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка