Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Продаж землі - порятунок української економіки чи державна зрада?

16.10.2020 13:31
61
 

Громадяни України вимагають притягнути до відповідальності осіб, які прагнуть збагатитись будь-якими методами і забувають про закони.

Скарга:

"Пропоную будь-якого невігласа серед українського народу, які сидять у Верховній Раді, в кріслах президентів, депутатів місцевих рад, які ніколи, здається, не читали Конституцію України. Якби вони її читали, то вони б знали, що ст. 13, 14 Конституції України не містить приватного права власності на землю. В Конституції є тільки публічне право власності на землю всього українського народу, як Національного Багатства і основи держави.

Якщо наші депутати ВР цього не знають, то робимо висновок, що вони не виконують свого обов’язку, який в них прямо прописаний в присязі, яку вони приймають кожного разу, коли вступають на свою посаду. В ній написано: «неухильно виконувати Конституцію України». Якщо вони її не знають, то і виконати не можуть і запропонувати нічого доброго навіть не можуть. Це перевірено вже роками з дня прийняття Конституції України в 1996р. За цей час вона жодного разу не була виконана.

Крім того, жодного разу ВР чи президенти не діяли на нашу з вами користь. Вони без нас з вами розтранжирили Національне Багатство із промислового і економічного потенціалу, а тепер ініціюють через референдум розбазарювання основ держави – землі. Тому застерігаємо і просимо ввесь український народ скористатись такою нагодою, що вони нас просто штовхають, взяти і вивчити ст. 13, 14 Конституції, в яких чітко прописано, що кожен з нас є публічним власником Національного Багатства, основи держави – землі.

І що кожен з нас має право на пропорційну кількість землі і право на її користування. Для того, щоб нею користуватись, нам з вами потрібне тільки рішення місцевої ради і межові знаки на території. Не потрібно тисяч 20-30 для оформлення документів, які є не Конституційними, приватного права власності на землю, не треба інших документів землепорядних, які просто з нас з вами викачують гроші і наш рівень життя з вами просто понижують.

Бо ми просто віддаємо ці гроші і не витрачаємо їх на родину і на наших дітей. Тому в звязку з вищевказаним пропоную будь-якого державного службовця, який приймав присягу, служити українському народу і виконувати Конституцію України. Їх дії за натяки щодо продажу землі можна прирівнювати до ст. 111. "Державна зрада" Кримінального Кодексу України." - публікує слова Сергія Крисака "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка