Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

«Щас вилетиш на*** з цієї машини»: у Києві поліцейські облаяли водія за порушення ПДР. Відео

09.05.2021 18:38
5
 

У Києві поліцейські зупинили автомобіль і грубо спілкувалися з водієм, нецензурно лаялися і погрожували застосувати фізичну силу. Те, що відбувалося, зняв на відео сам автомобіліст.

Про це повідомило в Telegram-каналі видання “Кореспондент UA“. Зі слів правоохоронців, водій порушив правила дорожнього руху, за що і був зупинений.

Також під час розмови поліцейські дорікали чоловікові за кермом у тому, що нібито їм довелося поганятися за водієм, адже на вимогу зупинитися він відреагував не одразу.

Спочатку поліцейські привіталися, представилися, повідомили про порушення чоловіком ПДР і попросили пред’явити водійське посвідчення. Документи вони мали намір взяти, але молодий чоловік не хотів передавати права їм у руки й просто показував.

“Ні-ні! Не виривайте з рук!”- запротестував водій. І тут манера спілкування правоохоронців змінилася: вони з матом стали вимагати, щоб водій вийшов з салону машини, самі відкрили двері, розстебнули йому ремінь безпеки.

“Зараз вилетиш на*** з цієї машини, бл***, документи давай сюди, бл***! Трохи плутаєшся? Я тебе зараз за вуха витягну. Виходь з машини!”- говорили поліцейські.

Після того як водій, продовжуючи зйомку, вийшов з авто, поліцейські спершу попросили його покласти руки за спину, щоб затримати. На питання – за що, чоловікові відповіли: “А скільки ми за тобою їхали?”

Пізніше водій пред’явив їм вміст гаманця, ще раз показав водійське, свій паспорт. Правоохоронці, розмовляючи знову абсолютно спокійно, запропонували чоловікові поїхати з ними у відділок, і незабаром запис перервався.

У мережі така манера спілкування поліцейських викликала обурення. Також у коментарях почалися суперечки про неоднозначність ситуації. Адже точно не відомо, за що зупинили водія.

А те, що відбувається, показано тільки частково, записів з нагрудних камер поліцейських немає. В будь-якому разі таке спілкування правоохоронців неприпустиме.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка