Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Товар, який важив 15 кг, оцінили в 200": львів'янин розповів про свавілля з боку Нової пошти

28.04.2021 10:11
189
 

Житель Львову скористався послугами Нової пошти, після чого назвав її злочинним угрупуванням, яке чинить свавілля та відкрито дурить своїх клієнтів. Наступна історія нашого героя це доводить.

Ось його скарга:

"Всім привіт! Хочу розказати вам свою історію про те, як я скористався послугами Нової пошти і став жертвою шахраїв, які себе називають працівниками цього угрупування.

А все було так: на ОЛХ я знайшов синтезатор, який вирішив придбати. Хлопець (назвемо його Андрій), який продавав цей синтезатор, живе в Чернівцях.

Він погодився прислати мені його Новою поштою, наложеним платежем. Коли Андрій приніс синтезатор на 4 відділення Нової пошти в Чернівцях без коробки, йому сказали, що упакують самі, щоб він цим не переймався.

Через 2 дні мені прийшло СМС про те, що синтезатор прибув на 4 відділення Нової пошти міста Львова і я маю сплатити за доставку 915 грн! (і це ще без % за наложений платіж). Я був впевнений, що сталася якась помилка.

Бо реальна вага синтезатора - 11 кг, а об'ємна - біля 15 кг (вона розраховується за спеціальною формулою). Але я стикнувся з відвертими шахраями в законі! Зателефонувавши на гарячу лінію Нової пошти, мені повідомив оператор, що об'ємна вага моєї посилки 200 кг, а не 15 кг, як є насправді.

Бо синтезатор їде у FLAT-боксі (дерев'яна коробка!) розміром 1,7м x 1,4м x 0,35м, а це разом коштує 915 грн. Я запитав, чому такий великий бокс? На що мені оператор відповіла, що не знає, чому взяли такий великий, адже можна було взяти значно менший, і якщо в мене є претензії, то я можу це написати у відділенні Нової пошти у м. Львові.

Прийшовши у 4 відділення міста Львова, щоб забрати ту величезну коробку і написати скаргу, я був шокований від того, що працівник пошти виніс мій синтезатор без жодного упакування, просто в руках. На моє запитання, де той ящик, розміром з шафу, в якому їхав синтезатор, і за який я заплатив майже 1000 грн, працівник відповів, що ящик дуже важкий, і є там на складі.

Але тягнути його було важко, тож працівник розпакував посилку прямо там. Коли я попрохав його принести той бокс, бо заплатив за нього, то він мені відповів, що я заплатив лише за оренду FLAT-боксу, і він залишиться в них. Потім я пішов до директора 4 відділення Нової пошти м. Львова, якого звуть Назар Іванович.

Запитавши його, звідки я маю знати, що синтезатор дійсно їхав в тому боксі, якщо його не бачив ані відправник, ані отримувач, він мені відповів, що у них скрізь є камери, які все записують. Я попрохав показати мені запис з відеокамери, де працівник витягує синтезатор з бокса. Однак мені відмовили, сказавши, що не може цього зробити, бо відео лише для працівників пошти.

"Де написати скаргу-претензію щодо розмірів бокса?" - запитав я. Мені відповіли, посміхаючись: "Хочете - беріть, не хочете - не беріть. Іншого вибору немає. Не заплатите ви, заплатить відправник, ще й в обидва боки." Їм однаково, хто буде платити. На моє запитання, чому такий великий FLAT-бокс, він відповів, що то, мабуть, відправник замовив такий бокс.

Я ще раз зателефонував до Андрія, який знову підтвердив, що такого упакування не замовляв і "в очі не бачив." Я забрав синтезатор, бо не міг допустити, щоб Андрію довелося платити за доставку в обидва боки майже 2000 грн! Правда, він виявився порядною людиною і компенсував мені половину суми доставки.

Одночасно з цими подіями, у 4 відділенні Нової пошти жінка зі сльозами на очах, стоячи біля FLAT-бокса, розміром з шафу, висловлювала обурення працівнику. Отже, Нова пошта займається системним шахрайством. Будьте пильними та обережними! Оминайте це "злочинне" угрупування.

Завдяки розголосу ціїє історії у соцмережах, інтернеті та адміністратору Нової пошти Андрію Волошко, мені повернули гроші за доставку. Тому, якщо вважаєте себе обманутими - боріться!" - публікує слова Ігора Яворського "Електронна книга скарг України".  

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка