Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Львові посеред тротуару приватний нотаріус встановила бетонну перешкоду

26.04.2021 10:42
325
 

У Львові, серед тротуару, приватний нотаріус встановила бетонну перешкоду. Півкуля, яка перешкоджає проходу пішоходів, розташована на вул. Різьбярській, перед нотаріальною конторою Косаняк С.С. Відповідний пост обурення написав чоловік-очевидець.

Ось його слова:

"Вулиця Різбярська, 1А. Нотаріальна кантора Косаняк С.С. захопила частину тротуару, обгородивши бетонними конструкціями. Сьогодні, проходячи тут з дитячим візком я змушений був обходити це все щастя дорогою.

Мені це видалось дивним, тому я зайшов до кантори і поцікавився, що це таке. Дівчинка на рецепції сказала мені, що без цих конструкцій тут паркуються машини.

На моє зауваження, що я не на машині їду, а пройти пішки не можу, з дальнього кутка офісу визирнула якась пані, припускаю, що місцевий біг босс, і відкрила на мене свій начальницький рот, щоб я зачинив двері, бо їй дує.

Також вона повідомила, що вона орендує цей простір, постелила тут за свої гроші плитку, і робитиме тут що хоче, а якщо мені не подобається, я можу сам собі відсунути їхню бетонну конструкцію. Зареєстрував звернення на гарячу лінію, там обіцяли розібратися.

Але вирішив ще зробити нотаріальну кантору Косаняк С.С. знаменитою. Я б не ризикнув користуватись юридичними послугами настільки безграмотних "юристів", які вважають, що мають право на приватизацію тротуару.

Якщо комусь не видно на фото, то прямо перед візком лежить бетонна півкуля. Поясню, чому з'явився цей пост. Тротуар вздовж нашої вулиці зазвичай повністю запаркований машинами. Інспектори штрафують, навіть евакуатори машини забирають, але проходить час і знову весь тротуар запаркований.

І от сьогодні йдем ми з малим додому і, о диво, на тротуарі жодної машини! Можна як людина пройти тротуаром, а не дорогою. І оце ми йдем тротуаром і впираємся в це барахло, яке треба все одно обходити дорогою. Звісно, що якби там як завжди були запарковані машини, то я б навіть не помітив шо там хтось чогось понаставляв.

Але тут вільний тротуар і незрозуміла перешкода. Тому я вирішив зверну людям увагу на те, що їхня фігня на тротуарі заважає пройти. Могли ж сказати "ой справді, перепрошуємо, поправим". Але ні, пішло базарне хамство у відповідь. От і результат - популярність." - публікує слова Ігора Мартинова "Електронна книга скарг України".  

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка