Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Миколаєві розгорівся скандал через паркомісце для хлопчика з ДЦП

03.05.2021 10:52
11
 

У Миколаєві між мешканцями будинку по проспекту Центральному, 267 розгорівся скандал. Члени правління ОСББ виділили у дворі біля пандуса персональне паркомісце для сім'ї, яка виховує 8-річного хлопчика з інвалідністю. 

Але одна із мешканок багатоповерхівки категорично проти такого рішення. Допомогти захистити інтереси дитини та її батьків кореспондента «Новин-N»  попросили самі жителі. 

Вони розповіли, що після скарги однієї тільки жительки 28 квітня з перевіркою мали прийти представники чотирьох інстанцій. Коли на місце конфлікту прибули місцеві журналісти, у дворі вже стояли мешканці будинку.

Жителі відзначили, що прибудинкова територія знаходиться у власності ОСББ, тому їх рішення законне. Голова правління Олексій Чумаков пояснив, що рішення щодо встановлення паркомісця вони прийняли на загальних зборах правління.

"Була заява - ми його розглянули і прийняли позитивне рішення. Закупили матеріали, фарбу, встановили блокіратор. До цього ми відправили пакет документів в Інгульську адміністрацію, щоб повідомити їм, що ми збираємося встановити паркувальний бар'єр", - зазначив він.

Але деякі сусіди висловились категорично та звинуватили родину ледь не в «самозахопленні» землі. Поговорити із конфліктними жителями вийшла і мати дитини - Анна Лебеденко. Вона висловила подяку членам ОСББ за те, що відгукнулися на її прохання.

"У мене дитина з ДЦП, у нього інвалідність першої групи. Так як у мене чоловік постійно на заробітках, я в основному з дитиною сама. Мені важко. Крім того, що у мене дитина на руках, на плечах - портфель з його речами. А якщо я повертаюся з магазину, то і пакет з продуктами. У мене вже спина «ломиться»!".

"Тому я звернулася до нашого голови і попросила його виділити місце для паркування біля під'їзду, щоб ми могли вийти і відразу поїхати. Так як будинок великий, припаркуватися часто ніде. Було таке, що через те, що не було паркувальних місць, ми їхали до моїх батьків ночувати", - розповіла вона.

Пізніше на місце приїхали представники управління земельних ресурсів, управління архітектури, адміністрації Інгульського району та департаменту ЖКГ. Виявилося, що крім паркувального майданчика, вони прийшли розібратися і з іншого питання - перекриття внутрішньоквартального проїзду в цьому ж дворі.

Під час перевірки представник адміністрації Інгульського району пояснив матері дитини, що паркувальне місце дійсно знаходиться у власності ОСББ: "У вас земельна ділянка, за інформацією земельних ресурсів, знаходиться в постійному користуванні".

У підсумку комісія поїхала, зазначивши, що з питанням «ще потрібно розбиратися, так як є багато нюансів». А самої авторки скарги під час перевірки у дворі не було, тому її аргументи з приводу ситуації усі присутні так і не почули. "Вона на наші збори не ходить, і зараз теж не вийде", - відзначили мешканці.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка