Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Вінниці магазин у житловому будинку затопило каналізаційними стоками. Комунальники бездіють

04.11.2020 11:25
40
 

"Два тижні тому наш магазин, що знаходиться на першому поверсі та у підвальному приміщені 5-поверхового будинку, почало топити каналізаційними стоками. Відбувається це не вперше, як доказ тому деякі стіни, що закриті обладнанням і добре не проглядаються, вже згнили на 30 %. Терміново телефоную в компанію «Господар Люкс», яка обслуговує наш будинок і якій ми завжди вчасно і в повному обсязі оплачуємо вартість комунальних послуг.

Доречі, додзвонитись і було не так просто, тому що телефони, які вказані на сайті даної компанії не відповідали. Нажаль, я не отримав такої очікуваної мною компетентної відповіді та допомоги. А магазин все продовжує заливати, сморід неймовірний, маса втрачених і підведених не з нашої вини клієнтів. Намагаюсь зателефонувати до начальника МКП Управляюча компанія « Господар Люкс «, нажаль дуже сумно усвідомлювати, що люди, будучи на робочому місці дозволяють собі розмовляти подібним тоном, при цьому не маючи жодного бажання допомогти.

Їду до начальника МКП «Управляюча компанія « Господар люкс». При вході на другий поверх червона стрічка – карантин, далі металева огорожа з магнітним ключем, які є тільки у робітників даного управляння, тобто жодної можливості потрапити в середину приміщення, прошу якогось чоловіка, що працює там пропустити мене, нарешті правдами і не правдами, потрапив до кабінету керівника. Аверчук Андрій Андрійович поводив себе непрофесійно і в мене після спілкування з ним не виникло навіть мінімального бажання ще колись звернутись за допомогою до цієї людини. Але після довгих перемовин він все ж таки , зателефонувавши комусь з технічого відділу. Нарешті!!

Я зустрівся з людиною, яка є 100% професіоналом у своїй справі та, як кажуть, на своєму місті. За досить короткий час до нашого магазину під’їхала бригада з робочими під його керівництвом, розкопали трубу та усунули причину . Представники водоканалу особисто впевнились, що причиною аварії є розлом двох стічних труб, які прокладені з будинку до колодязю і саме через цей розлом відбувається систематичне затоплення нашого магазину. Знову намагаюсь по телефону знайти рішення даної проблеми –марно. Їду до керівника компанії « Господар люкс» Аверчука А.А., потрапив до його кабінетом вже знайомим мені шляхом (через співробітників, які не відмовили пустити).

Намагаюсь йому пояснити масштабність проблеми – два тижні магазин не працює; зірвані поставки; пошкоджені меблі, стіни, стеля; сморід, єдина можливість позбутись якого – це залучити фахівців з обробки та знезараження приміщень, що коштує немалих грошей. Але нажаль, повна бездіяльність у вирішення проблеми, одним словом, мені відмовили в наданні професійної та кваліфікованої допомоги, яка є основним видом діяльності даного управління. Прошу скласти Акт про затоплення та збитки причинені нам, не з нашої вини, а на звороті залишити свої коментарі, звісно цього ніхто не робив. Як результат, незабутні враження від компанії, якій ми платим кошти за неіснуючі послуги; досі зачинений магазин, жахливий сморід, пошкоджені меблі, стіни і стеля, вриті пліснявою. Розраховуйте тільки на себе, але не забутьте кожного місяця перерахувати кошти за ненадання послуг!" - публікує слова Євгенія Камінського "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
 
Стрічка