Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Вінниці продавчиня ринку обдурила клієнтку на 100 грн, а потім сама обізвала її шахрайкою

14.04.2021 13:13
436
 

"Доброго дня. Ніколи не думала, що буду писати такий пост, але життя повне несподіванок. Я дуже рідко буваю на ринках. Але коли траплялося бути на ринку на Пікуса (Папаніна ), то заходила в магазин "Молочний склад".

Хоч я там рідко бувала, проте кілька разів спостерігала скандальні ситуації. І сьогодні в таку ситуацію потрапила сама. Мала з собою купюру у 500 гривень і 20 гривень в гаманці.

Зайшла в магазин, дещо купила, отримала решту 257 гривень. Потім зайшла у Молочний склад, купила 400 г сиру і шпроти. До сплати було 85 гривень. Я була з сестрою, яка також купила шпроти. У продавця не було 5 гривень, тому сестра дала їй не 18, а 23 гривні.

Я дала 200 гривень і отримала решту 20 гривень. Ми всіляко намагалися довести продавцеві, що вона отримала 200 гривень, а вона стверджувала, що 100. Я вимагала відео з камери, але камери, звичайно, не працюють. Я показувала чек з магазину і гаманець. Адже купюри у 100 гривень у мене не було.

Врешті я викликала поліцію, яка ввічливо по телефону пояснила, що у цій ситуації вони безсилі. Поліцію викликала тому, що продавець звинуватила нас з сестрою в шахрайстві і що ми так заробляємо гроші. Ми ще раз спробували їй все нормально пояснити, вона віддала нам з люттю 100 гривень і коли ми виходили з магазину, знову обізвала нас шахрайками.

Я повернулася, кинула тих 100 гривень на прилавок і сказала, що її сфотографую, але вона одразу одягла маску і втекла в кінець магазину. Видно є чого соромитись. Справа не в 100 гривнях, а в совісті. Ця особа закликала в свідки людей, які підійшли пізніше. І люди, які нічого не бачили, підтримували її.

В такому випадку дуже зручно, що не працює камера і можна кого хочете, пошити в дурні. Особисто я після цієї ситуації в той магазин ні ногою. Я завжди голосую рублем. А сюди написала, бо дратує, коли такий " чесний " продавець не тільки забирає мої гроші, а ще й мене обзиває шахрайкою." - публікує слова Катерини Лавришиної "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка