Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Українці звинуватили Кабмін та МОЗ у неспроможності подолати коронавірус

23.10.2020 19:45
101
 

"Шановний Володимире Олександровичу! Ситуація з розповсюдженням коронавірсної інфекції в Україні викликає вже не занепокоєність, а величезну тривогу кожного українця за здоров'я всієї нації. Кошти, виділені з Державного бюджету на боротьбу з COVID-19 в розмірі 64 млрд гривень, розпорошені на інші, різноманітні цілі, які не мають і близького стосунку до боротьби з коронавірусом.

З бюджетних 19 мільярдів, ще раніше направлених на боротьбу з пандемією, лише 3,2 мільярди дійшли безпосередньо до лабораторій і лікарень. Прикладом цієї кричущої безтурботності можуть слугувати спеціалізовані інфекційні відділення лікарень мого рідного міста Павлоград, інших міст та районів Дніпропетровщини, в яких кардинально не вистачає кисневих концентраторів та кисню.

Тести ПЦР і ПЛР повинні аналізуватися в місцевих вірусологічних лабораторіях, а не везти їх для виявлення COVID-19 за 150 км до обласних лабораторій, а потім чекати результатів тижнями. В зв’язку з цими негараздами, ми опинилися сам-на-сам зі страшною хворобою. Тому, зі всією відповідальністю вважаю, якщо нинішній склад Кабінету міністрів України не зміг взяти ситуацію під свій контроль до цієї пори, то, тим більше, не зможе це зробити й надалі. Крім того, Кабміном не контролюється епідеміологічна ситуація в регіонах і місті Київ.

Майже нічого не зроблено для контролю за виконанням обмежень, згідно з розподілом епідеміологічних зон, при проведенні святкових масових заходів і зібрань, пікетів, акцій протестів та багатолюдних маршів у середмістях столиці, обласних і районних центрів, містах обласного підпорядкування. А це свідчення непрофесіоналізму, некомпетентності та, навіть, в деяких момент ах, дилетантизму нинішніх державних урядовців. Тому, як небайдужий громадянин України, вважаю, що склад нинішнього Кабінету міністрів України на чолі з Денисом Шмигалем повинен бути відправлений у відставку найближчим часом з заміной його і всього складу Кабміну на більш досвідчених, професіональних, відповідальних фахівців. З повагою Микола Савелійович Пономарчук, мешканець міста Павлоград, Дніпропетровської області." - публікує слова Миколи Пономарчука "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки