Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Україномовні YouTube-канали. ТОП-20

28.02.2021 21:20
48
 
Вбудована мініатюра для Україномовні YouTube-канали. ТОП-20

Україномовні YouTube-канали. ТОП-20

Україномовний YouTube з кожним днем стає все потужнішим. Ось вже найбільший інтернет-магазин «Розетка» із понад мільйоном підписників заявляє про те, що повністю українізовує свій YouTube-канал, разом з цим, окрім великих проєктів, ледь не щодня українці створюють нові україномовні YouTube-канали. Ми підібрали найвідоміші, а головне, найновіші канали про які мало хто чув, але які вже мають великий потенціал в цьому році, щоб ви могли розширити свої вподобання в україномовному просторі YouTube.

Отже, найцікавіші україномовні канали YouTube, які мають чудові перспективи розвитку і безперечно ставатимуть все кращими та цікавішими надалі!

Ця добірка має такі розділи україномовних YouTube-каналів :

 • Новини, аналітика та суспільно-політичні канали;
 • Музика;
 • Творча озвучка та переозвучка;
 • Телебачення та кіно;
 • Відеоблоги та канали про життя;
 • Туризм;
 • Наука та сучасні технології;
 • Смачна їжа.

Новини, аналітика та суспільно-політичні канали

Україномовний YouTube-канал Один воїн

Це новий канал відомого колишнього ведучого та журналіста з телеканалу 1+1.

Його головні продукти – це «Інформаційний фронт» та «Секретний фронт». Їх суть – це тверезий погляд на діяльність українських можновладців. Сам автор характеризує свої програми так: «жодної об’єктивності – винятково безвідповідальні роздуми».

На нашу думку, «Один воїн» – в цьому році буде тільки зростати і показувати потенціал. Чудова українська, крута подача та іронія, все це буде тільки допомагати ставати популярнішим україномовному YouTube каналу.

 

Україномовний YouTube-канал Rdeni

Канал молодого хлопця Ростіка, який невпинно українською навчає підписників заробляти гроші. Тестує на собі різні види заробітку, які б звичайна людина ніколи б не наважилася зробити. Наприклад, чи можна заробити на спамі? Чи можна заробити гроші вклавши свої заощадження в криптовалюту. Робить це дуже природньо та органічно і, схоже, якщо буде так робити далі, вже незадовго ми побачимо нову зірку україномовного YouTube-сегменту.  

 

Україномовний канал-YouTube «Ознаки»

Душевно-провокативний YouTube-журнал про те, що бентежить) Кожен предмет розгляду нашого ютуб-каналу має свої ознаки – мистецькі, політичні, ідіотично-хуліганські. Пишуть автори про свій канал.

 

Україномовний YouTube-канал Телебачення Торонто

Один з найбільших та найвідоміших суспільно-політичних каналів в українському YouTube.

Телебачення Торонто має найкраще фінансове забезпечення серед усіх youtube-каналів нашої підбірки, адже один тільки Patreon дає їм майже 9 тисяч доларів на місяць, і це вже не кажучи про рекламу на каналі та грантову підтримку.

Тому творчій і талановитий колектив має достатньо можливостей для створення якісного контенту. Канал висміює українських державних службовців, бореться з російською пропагандою та підтримує українську творчість (зокрема, автор цієї статті дізнався про фільм «Безславні кріпаки» та подивився його у кіно саме завдяки «Телебаченню Торонто»).

МУЗИКА

Україномовний YouTube-канал Eileen

З’явився цей канал більше 6 років тому – його авторка потроху записувала свої власні кавери та викладала їх у мережу, але увагу широкої публіки ця творчість не викликала.

«Другим днем народження» для українського YouTube-каналу, як каже про це сама авторка, став український кавер «Киньте гріш Відьмакові» на пісню Лютіка, яка стала культовою у перші ж дні після виходу серіалу «Відьмак» від Netflix.

На сьогодні оригінальний кавер має понад 800 тисяч переглядів, а «перезаписаний» з новою апаратурою – майже 600 тисяч.

Україномовний YouTube-канал rap ua

Це офіційний канал популярного сайту на YouTube. Раніше його наповнювали здебільшого записами інтерв’ю з відомими реперами, продюсерами та іншими зірками шоу-бізнесу. Це був звичайний майданчик для піару, який використовувався такими людьми як Юрій Бардаш.

Зараз автори каналу намагаються змінити свій формат та випускають огляди українських реперів, імітуючи особистий анонімний відеоблог, автор якого називає себе «ALYOSHAALYOSHA».

Змонтовані нові відео не менш якісно, ніж минулі, тому в цілому новий формат виглядає якісно та «пропрацьовано». Єдине питання – гумор. На цьому каналі він не дуже «універсальний», тому якщо ви – не «цільова аудиторія», то відео може й не сподобатися. Хороше доповнення до списку українських YouTube-каналів.

ТВОРЧА ОЗВУЧКА ТА ПЕРЕОЗВУЧКА

Україномовний YouTube-канал AdrianZP

Канал належить українському акторові озвучки з відповідним ніком – AdrianZP. Створений він ще у 2010 році, але тоді автор був ще «у пошуку» та викладав свої інструментальні кавери на різні пісні, а також саундтреки з відеоігор.

Пізніше AdrianZP став актором озвучки та почав поступово напрацьовувати індивідуальність свого каналу, винаходячи для себе та своєї аудиторії найбільш зручний та цікавий формат подачі. Крім того, AdrianZP почав у своїх відео викривати елементи проросійської пропаганди, які ховаються за, здавалось би, «невинним дубляжем».

На сьогодні кількість переглядів каналу AdrianZP наближається до позначки у 800 тисяч. І це чудове доповнення до україномовних YouTube-каналів, які точно можуть стати відомими цьогоріч.

 

Україномовний YouTube-канал MariAm Blog

Канал MariAm Blog був створений у 2012 році, але сама авторка MariAm (вона ж Мар'яна Янкевич) почала його потроху наповнювати лише у 2015 році. До того ж, на той час канал більше виглядав як особистий блог і дуже відрізнявся від того, яким він є зараз.

Повноцінним наповненням каналу MariAm почала займатися у 2017 році. Тоді вона вже знайшла той формат, який їй подобався і був цікавим, та почала викладати записи своєї озвучки різних фільмів та відео.

Трохи пізніше авторка стала записувати інтерв’ю з іншими акторами озвучки та в цілому з «колегами по цеху», які працюють над дубляжем у тому чи іншому вигляді.

Крім того, на каналі MariAm можна знайти огляди фільмів та коміксів, які вона робить якісно та професійно, адже є дипломованим театральним критиком.

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА КІНО

Україномовний YouTube-канал Geek Journal

Україномовний YouTube-канал існує ще з 2012 року, але найдавніше його відео датується 9 травня 2016 року. З того часу якість монтажу помітно зросла, а тоді ще «зелений» ведучий каналу Тайлер перетворився на крутого та професійного оглядача.

Ймовірно, ви раніше «щось чули» про Geek Journal, але не дуже цікавилися цим каналом. Це типова історія, і вона б надалі залишалася б такою ж, якби не конфлікт з телеканалом «1+1», який на сьогодні є найбільшим в Україні.

Через те, що на каналі Geek Journal кілька разів критикували «1+1» за способи подання інформації та контент, він опинився під загрозою блокування – представники найбільшого в Україні телеканали подали 4 «страйки» до відео Geek Journal.

Україномовний YouTube-канал Загін Кіноманів

Цей канал з’явився влітку 2016 року, але перше відео на ньому було опубліковане лише за півроку – навесні 2017. Сьогодні це один з найавторитетніших, найвідоміших та найякісніших україномовних YouTube-каналів про українське кіно та все, що з ним пов’язано.

Автор каналу, Віталій Гордієнко, за допомогою свого каналу підтримує вітчизняний кінематограф та займається популяризацією українського кіно.

На каналі Загін Кіноманів ви побачите наступне:

 • Огляд на українські та світові прем’єри;
 • Документальні роботи на тему кіно;
 • Репортажі з прем’єр та фестивалів;
 • Різноманітні ТОП-и фільмів;
 • Суб’єктивну критику різних кінострічок від авторів каналу.

Відеоблоги та канали про життя

Україномовний YouTube-канал Лідія Филипчук

Відеоблог львів’янки, яка працює водійкою трамваю.

Пані Лідія дуже любить своє місто та свою роботу, і ділиться частинкою свого життя з усіма. На каналі ви побачите як відео поїздок львівського трамваю, так і дізнаєтеся більше про романтичну професію водія цих транспортних засобів.

Авторка зазвичай викладає не заздалегідь записані відео, а веде прямі ефіри, тому відеоекскурсії «Містом Лева» та навчання «молодого покоління» водіїв львівського трамваю відбуваються у реальному часі.

Канал користується попитом, тому що трамвай є улюбленим громадським транспортом як серед львів’ян, так і серед гостей культурної столиці України.

Україномовний YouTube-канал Христина Соломаха

Починався її youtube-канал як звичайний блог про життя фотографа зі Львова. Авторка розповідала про свою сферу діяльності, ділилася лайфхаками та просто розповідала про своє життя.

Сьогодні формат її каналу вже кардинально інший, і цьогоріч Христина почала випускати вже третій сезон «Ти хто шоу». У ньому дівчина робить огляд сторінок різних українських блогерів та лідерів громадської думки. Часто під час перегляду її відео виникає питання: «хто ці люди і чому ними взагалі цікавляться тисячі підписників?! Це ж просто треш!»

Фактично, авторка бореться за підвищення якості контенту, який поширюють різні українські блогери. Єдиний момент: від критики, іронії та жартів до відвертого цькування і хейту – недалеко, принаймні у такому форматі, як веде свій канал Христина Соломаха. Тому сподіваємося, що авторка і надалі буде толерантною щодо українських блогерів, яких сьогодні тисячі – на будь-який смак.

Туризм

Україномовний YouTube-канал Ukraїner

Популяризація України серед українців – ось така патріотична мета нині вже відомого youtube-каналу, який існує з 2016 року.

Автори розповідають про села та містечка України, про їх історію та культуру. Канал зосереджується на тому, про що зазвичай не розповідають великі українські ЗМІ та телеканали, тому що «не дуже цікаво». Таким чином Ukraїner допомагає зберегти українську культуру та переосмислити відношення українців до власної історії.

Фактично, Ukraїner розкриває цінність рідної країни для кожного українця та стимулює внутрішній туризм – цей канал складно «перехвалити», тому що він чудовий і україномовний.

 

Україномовний YouTube-канал ПроПоходи

Цей канал існує з далекого 2011 року – у листопаді вже святкуватиме свій ювілейний, 10-й день народження.

Формат відео не зазнавав кардинальних змін з моменту появи каналу «ПроПоходи». Автори просто поступово покращували свої навички монтажу та стиль, щоб глядачам було максимально цікаво дивитися цей канал.

Основне наповнення – це огляди різноманітного туристичного обладнання та проведення тестів горілок, палаток, спальників та взагалі всього, що може знадобитися у поході в гори. Тому канал «ПроПоходи» дуже популярний серед українських туристів, які полюбляють підкорювати Карпати або ж будь-які інші гори у будь-якому куточку світу.

Україномовний YouTube-канал Орест Зуб

Однойменний україномовний youtube-канал Ореста Зуба, письменника та онлайн-підприємця зі Львова.

Канал існує з 2015 року і його формат майже не змінювався, оскільки автор просто час від часу розповідає про ту чи іншу цікаву для нього тему. Фактично, цей канал є блогом підприємця, який працює в інтернеті, завдяки чому може постійно подорожувати світом.

Автор регулярно ділиться враженнями про свої поїздки та розповідає різні лайфхаки, що допоможуть зекономити або просто не втрапити у халепу в тій чи іншій країні. Більше того, він ще й записує інтерв’ю з експертами у сфері туризму, економіки тощо – разом вони генерують нові ідеї для підвищення туристичної та інвестиційної привабливості, покращення життя у містах та селах на Львівщині (звідки родом автор каналу) та по всій Україні.

Україномовний YouTube-канал Двоколісні хроніки

Канал існує з 2014 року та виходить у формі блогу. Його авторами є Володимир Муляр та Ярина Квітка – молода українська родина, яка звикла подорожувати світом разом зі своїми велосипедами.

Разом з малим сином Марко автори відвідують різні країни, знімають красиві відео своїх велосипедних подорожей та діляться досвідом «велосипедного туризму». Крім того, у «Двоколісних хроніках» можна побачити головні культурні «фішечки» різних країн, якими приваблюють туристів місцеві жителі.

Наука та сучасні технології

Україномовний YouTube-канал Огляд UA

Цей канал з’явився у 2016 році та з того часу зазнав певних змін – порівнявши перші відео з тими, які автор публікує сьогодні, можна побачити, як аматорський проект перетворився на професійний youtube-канал, де можна знайти інформацію про сотні різних девайсів.

«Огляд UA» від самого початку випускає відео українською мовою, заповнюючи порожнечу в українському сегменті youtube, адже багато вітчизняних оглядачів зазвичай знімають свої відео російською мовою, щоб охопити більш широку аудиторію.

Україномовний YouTube-канал Tokar.ua

«Просто про складне», – так звучить слоган youtube-каналу «Tokar.ua». Він присвячений сучасним технологіям, корисним винаходам та безпеці в інтернеті.

Канал має приємне анти-шахрайське спрямування, а його автор також займається підвищенням інформаційної безпеки українців, борючись з російською пропагандою та розповідаючи про інструменти, які використовують пропагандисти.

Крім того, автор час від часу записує інтерв’ю з експертами, які дають поради щодо захисту від різноманітних способів шахрайства. Переглядати нові відео на цю тему дуже корисно, оскільки з розвитком технологій «еволюціонують» і шахраї, вигадуючи все нові й нові способи викрадення особистих даних та схеми «розводів» на гроші.

Україномовний YouTube-канал DOVKOLABOTANIKA

Природничий україномовний канал, автор якого розповідає цікаві факти про світ тварин та рослин.

Олексій Коваленко, кандидат біологічних наук та незмінний автор каналу, вміє інтелігентно та приємно розповісти про дивні та кумедні речі про навколишній світ. В якості доказу – наводимо його відео про панд. Адже всі люблять панд…

Україномовний YouTube-канал Клятий раціоналіст

Ідея каналу – розвінчування популярних міфів, чуток та псевдонаукових вигадок, які не тільки не приносять користі, а й можуть бути шкідливими для здоров’я та життя людей.

На думку авторів каналу, найголовніше – це раціональний підхід до будь-якої речі та питання, тому цей україномовний науково-популярний youtube-канал прийдеться до смаку кожному, хто вже втомився від легенд про вишки 5G, які поширюють коронавірус…

Смачна їжа

Україномовний YouTube-канал First Culinary Ukraine

Наостанок або ж «на закуску» – трошки про кулінарію у нашій добірці youtube-каналів на будь-який смак.

«Перший кулінарний канал України» невпинно наближається до відмітки в 1 тисячу рецептів, які можуть повторити на своїй кухні всі охочі.

Фактично, цей youtube-канал   це кулінарний блог звичайної української родини, яка готує традиційні й неординарні страви просто у себе вдома. «Просто і без понтів», – як зазначають самі автори каналу.

 

Ось такий він ТОП-20 україномовних youtube-каналів. Якщо якісь ми пропустил, ви завжди можете їх доповнити в коментарях.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка