Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Ви зі своїми поплічниками-мільярдерами знущаєтесь над народом" - українець звернувся до президента

26.04.2021 16:41
512
 

Українці в черговий раз закликають владу почути їх та зупинити тарифний геноцид. На їх думку, вищі чини знайшли новий спосіб знущання над простим народом, який і так знаходиться в злиднях.

Скарга:

"Щомісячно кожний українець, що працює, вчиться у ВНЗ, отримує пенсію або інші соціальні виплати, платить від 22% до 54% податків зі своїх доходів. Той самий українець, потрапляючи у магазин, аптеку чи громадський транспорт також платить від 7% до 20% податку у вигляді НДС.

Виходить, що пересічний українець віддає майже половину свого прибутку державі. З цих грошей, отримують величезні зарплати депутати-мільярдери та депутати-мільйонери, які позбавлені такого "задоволення", як сплата податків.

Не будемо забувати про останнє: підвищення цін на газ, електроенергію, водопостачання та продукти харчування, які вже зараз коштують неадекватних грошей, а також про епідемію коронавірусу, через яку сотні тисяч українців звлишилися без роботи.

Замість того, щоб намагатися виправити ситуацію, ВРУ скасовує мораторій на підвищення цін на енергоносії для населення, і вже з 1 травня пересічний українець буде платити за газ від 10,8 грн до 13,5 грн/куб. Це, як завжди, призведе до підвищення тарифу на водопостачання та електроенергію.

На цьому фоні, "керівництво" держави, скорочує список людей, що отримують субсидії, а ті люди, які є боржниками через несплату комунальних послуг, одного разу, можуть просто не отримати заробітню платню за свою роботу (Мін'юст, наказ № 1061/5 від 23.03.2021).

В деяких скаргах вже писали про геноцид української нації, але якщо комусь "зверху" здалося, що це просто гучні слова, можу вас розчарувати. Те, що ви, Пане Президенте, зі своєю фракцією і своїми поплічниками робите з українським народом - це ніщо інше, як справжній геноцид та знущання.

Вимагаємо зменшення тарифів на комунальні послуги або гідного субсидіювання для кожної української родини" - публікує слова Данила Савченко "Електронна книга скарг України".  

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка