Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Вінничанка витратила в клініці Vet House 6 тис. грн, а лікарі все одно не допомогли її песику

12.04.2021 11:55
46
 

Вінничанка поділилась своїми враженнями від відвідування місцевої ветклініки. За словами жінки, її чотирилапий улюбленець страждав та терпів біль кілька днів через некомпетентних та непрофесійних лікарів.

Скарга:

"Ніколи не пишу відгуки, але тут, вибачте, напишу. Дуже і дуже незадоволена клінікою Vet House, що знаходиться на пр. Юності 44.

Таке враження, що персонал клініки просто створює ілюзію завантаженості і вішає "лапшу на вуха" і чим дорожчу, тим краще.

Перший день: близько 21:00 я звернулась до клініки (так як вона цілодобова) з переломом лапи у собаки, тільки по одному вигляду лапи, навіть мені, не спеціалісту, було зрозуміло, що там саме перелом.

Прийому довелось чекати близько 1,5-2 години. Ну ок, жива черга, почекали. Так, лікар оглянув загальний стан собаки, виміряв температуру, дав знеболюючий. Все. А як же перелом? Знімок не зробили! Записали на прийом до ортопеда на наступний день. 

Другий день: собака цілу ніч з переломом нічим не замотаний. В назначений час ми вже були. Хвостатих пацієнтів було мало. Зачекали хвилин 10. На прийомі ми були годину-1.5. Нарешті нам зробили рентген (хвилин 30). Між операцією (5000грн) і лангетою (1000грн) вибрали останнє.

Собаку забрали на накладання і через 15 хвилин повернули з словами:"Вона виривалась і стала на зломану ногу, і вона змістилась. Тому лангету ми накласти не можемо, потрібна операція, але у нас черга, ми не можемо вас прийняти. Шукайте іншу клініку яка вам допоможе".

В цей час не було жодної тварини в черзі! Люди, ви адекватні взагалі? Тварину, яка більше доби вже страждає - ви просто відпраляєте! Жах! Чесно кажучи, взагалі сумніваюсь в компетентності ветеринарів! Ніколи більше до вас не звернусь і інших буду застерігати!" - публікує слова Ірини Скороходової "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки