Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Вінничанка втратила через шахраїв 40 тис. грн, а ПриватБанк відмовив їй у поверненні коштів

29.01.2021 15:08
124
 

Жителька Вінниці розповіла, як ПриватБанк став на бік шахраїв та не повернув їй вкрадені інтернет-злочинцями гроші. Судовий процес по даному питанню триває 1,5 роки і жінка вже втратила надію на кращий розвиток подій.

Скарга:

Друзі, ви всі знаєте мене як позитивну людину з активною життєвою позицією, але іноді і в мене є патові ситуації, де я відчуваю безпорадність...але все по порядку. Ще в травні безтурботного 2019 року ми з друзями вирішили поїхати відпочити в сонячну Грузію. Я взялась за організацію поїздки та збору коштів на білети, які друзі кинули на мою карту ПриватБанку.

При онлайн покупці потрапила на шахрайський сайт (типу фішінг - так мені згодом пояснили у кіберполіції, куди я звернулась по допомогу). Тобто сайт-прилипала, який наче підтягує актуальні авіарейси, але гроші перехоплює.

Ви можете сказати: "відпусти, дякую, Господи, що забрав грошима, головне здоров'я, а гроші заробимо, це досвід, а за нього треба платити". Так то воно так, але сума понад 40 000 грн ( та ще й не мої). Тому я вирішила діяти, щоб хоч для себе знати, що в даній ситуації я зробила все, що могла. Якось в ролі жертви себе не бачу.

Щодо дій кіберполіції, я взагалі в легкому шоці. Вони не зробили абсолютно нічого крім того, що згодом надіслали мені листа, що кримінальну справу закрито за відсутністю складу злочину. Могли б хоча б запит зробити, куди пішли наші кошти, кому саме і де були зняті. Але коли я почала слідчому задавати ці питання він, відповів, що їх відділ не має таких повноважень і просто відключив телефон. 

А тепер паралельна сюжетна лінія. Коли я зрозуміла, що гроші качнули шахраї (просто постійно від банку приходив на телефон код підтвердження переведення суми) я одразу набрала гарячу лінію (протягом 5-ти хвилин) та подала заявку на блокування коштів з підозрою на шахрайські дії. Номера заяв є, гроші через 2 години повернули, а вранці знову списали.

В зв"язку з цим я подала позов на ПриватБанк, тому що не згодна з такою поведінкою установи. Суди відбуваються щомісячно вже майже 1.5 роки і справа вже нарешті дійшла до слухань, де навіть мені дають слово! Але коли на крайньому засіданні представник банку (їх адвокат) прямим текстом сказав, що вони підозрюють, що це я сама організувала цю схему.

Тобто перекинула гроші родичам, а тепер хочу відсудити їх ще раз - то в мене очі збільшились втричі і я вирішила написати цей пост. Чому банк стає на сторону шахраїв, чому ми такі незахищені!? Для чого я все це пишу? Знаєте, можливо це остання відчайдушна спроба отримати підтримку компетентних у цьому питанні людей та пораду як мені краще діяти.

А ще я вірю в силу соціальних мереж і можливо цей пост побачить хтось із керівництва ПриватБанку і просто віднесеться до мого питання по-людськи. Тому друзі, зробіть максимальний репост! Наперед ВАМ дякую!" - публікує слова Людмили Килимнюк "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка