Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Винний у ДТП вінничанин, який втік з місця події, хотів підкупити потерпілих, аби ті не звертались до суду

08.02.2021 18:50
44
 

"Цим постом хочеться розповісти про людську безвідповідальність і підлість. 08.10.2020 напроти магазину «Барвінок», що в районі Набережний квартал, було здійснено ДТП. В наш припаркований автомобіль заднім ходом був здійснений наїзд автомобілем Mitsubishi держ.номер ВХ 0556 ЕН.

Після невдалого маневру, власник авто вийшов, подивився що накоїв, сів в своє авто і залишив місце ДТП. Це все ми вияснили наступного дня, з камер спостереження. Виклик поліції, заява, опис ДТП. Через декілька днів нам зателефонував батько винуватця - Куржій Роман Павлович.

Ми домовились про зустріч. Внаслідок зустрічі виявилось, що за кермом був син Куржій Валентин Романович, який на момент ДТП лише декілька днів як водив авто, а Договір автоцивілки взагалі був відсутній. Далі ми вирушили в автосалон для попередньої оцінки пошкоджень. Майстер малярно-рихтувального цеху (наголошую) ПОПЕРЕДНЬО! озвучив цифру більше 7000 грн.

На це батько, Куржій Роман Павлович, відповів, що готовий дати 200 $ і ми розходимось. Питання було лише в тому, що гроші нам були не потрібні, була потрібна відремонтована машина. Ми наполягали на тому, що ми ремонтуємо, набираємо винуватців, вони розраховуються. Ніяких грошей в руки брати ми не хотіли, пояснюючи це тим, що нам зайвого не потрібно. Лише компенсуйте вартість ремонту.

Куржій Роман Павлович в грубій формі порекомендував нам звернутись до суду і по людині явно було видно, що чхав він на людяність і розуміння того, що саме його син пошкодив чуже майно і за вчинки треба відповідати. Через декілька днів батько змінив своє рішення і пообіцяв все ж таки компенсувати витрати. І ось що ми маємо.

З нашої сторони: очікування 3 місяці, щоб звільнився майстер і пофарбували авто якісно в камері, але на іншому СТО (по причині меншої вартості). Були проведені як рихтувальні так і малярні роботи трьох! деталей, для того, щоб вивести нормально колір і не було видно переходу по фарбі. Фото пошкоджень додаю. Вартість ремонту склала 10000. Чеки і всі документи маємо на руках.

І тут знову батько винуватця ДТП, Куржій Роман Павлович наполягає на тому, що його розводять на гроші і пропонує 100 $, аргументуючи це тим, що треба було зразу брати 200$. Що саме цікаве, що повнолітній син Куржій Валентин Романович так ні разу толком і слова не сказав. Навіть при першій зустрічі вибачення батько просив (Хоч на цьому дякуємо).

Так от шановний, Куржій Роман Павлович, хочу у Вас запитати: Це Вас на держслужбі навчили бути таким безвідповідальним хамом? Ви який приклад своєму сину подали? Що можна отак вирішувати скільки, кому і за що? Я ще раз хочу наголосити, що нам гроші Ваші не потрібні! Було лише єдине бажання: отримати назад своє авто в тому стані, яке воно було до того, як ваш син його пошкодив.

Ми поступили по-людськи, не стали далі подавати справу в суд. Та і сума, якщо, чесно, вже не така і велика, щоб тягати і Вас і нас по тим коридорам. Якщо Ви вважаєте, що поступаєте чесно і правдиво, Господь вам суддя. А Вам Валентин Романович я раджу подорослішати, вилізти з-під батькової спідниці і навчитись вирішувати свої проблеми з відчуттям гідності. Цікаво ще послухати, що на цю ситуацію скаже громада." - публікує слова Анни Скиданової "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка