Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

“Закрийте Львів на***”: через критичну ситуацію з Covid блогерка звернулась до президента

31.03.2021 09:17
238
 

У лікарнях Львова через спалах британського штаму коронавірусу критична ситуація. Блогерка зі Львова, побувавши у лікарні, де лікують хворих на коронавірус, звернулась до президента Володимира Зеленського та міського голови Андрія Садового з вимогою закрити місто на надзвичайний стан через спалах COVID-19.

Звернення:

“Хочу в цей непростий час застерегти вас, щоб ви сиділи вдома, менше контактували. Щоб ви просто розуміли, що ніколи, ні за які гроші ви не купите здоров’я своїм близьким. І це не треба, щоб хтось був хворий із високою температурою. Перебіг хвороби проходить дуже підступно.

Звичний коронавірус зараз – це найпростіше, бо ми маємо штам британського вірусу, який є у Львові та Івано-Франківській області. Новий штам коронавірусу є дуже небезпечним і від нього помирають навіть молоді та здорові люди.

Я звертаюсь до головних лікарів, президента, мера: закрите на*** Львів на надзвичайний стан. Тому, що швидкі постійно привозять людей. Хворих не встигають підключати до кисню і вони помирають. Кров згущується – людина просто перестає жити. І все! На днях, у суботу, померла наша медсестра.

Вона молода жінка, котра ніколи ні на що не хворіла. Вона просто померла. І це – медик, людина поінформована, яка розуміє, як себе поводити у такій ситуації. Також звертаюсь до тих, котрі нарікають на фінансові втрати через карантин.

Якщо хтось переживає за комунальні послуги, за якусь ще х***, то сидіть на холодному чаї і на чорному шматку хліба. Переживіть той період і потім будете їздити за кордон, гуляти з дітьми. Головне, щоб було з ким гуляти і з ким їздити.

Моя мати також захворіла ймовірно на британський штам коронавірусу, якого не змогли підтвердити тести. Мама збила температуру і більше її не було, а на п’ятий день у неї почалось двобічне ураження легень. У мами сатурація у крові була 65.

Гуляйте у масці: і не на бороді чи ще десь там. Звертаюсь до влади – штрафуйте за відсутність масок. Пожалійте медиків, які змушені постійно працювати. За таких умов лікарів уже скоро може забракнути." - публікує слова Любові Зановяк "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка