Місцеві мешканці скаржаться на водія, який постійно перекриває рух пішоходам своєю автівкою на вулиці професора Кравченка. На зауваження людей чоловік не реагує і далі діє так, як зручно лише йому.
Звернення:
"Три місяці тому мав розмову з водієм даного авто і запропонував паркуватися за 50 метрів, де є можливість заїхати на невеличкий майданчик. Відповіді були такі: «Я тут живу», «І взагалі місця для паркування не продумані».
Як виявилося, співрозмовник досить ввічливий і не агресивний, тим паче якось разом працювали, але як водій впертий і посередній до правил. Мені так зручно.
Можна звичайно і спрогнозувати, що люди по тій вулиці не ходять, а якщо і ходять, то вийдуть на дорогу, де досить жвавий односторонній рух від діагностичного до парку!" - публікує слова Костянтина Каплуна "Електронна книга скарг України".