Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Звернення до президента щодо створення єдиного Олімпійського комплексу "Фрістайл" в Україні

09.05.2021 21:58
143
 
Вбудована мініатюра для Звернення до президента щодо створення єдиного Олімпійського комплексу "Фрістайл" в Україні

"Метою ініціативи і проекту є підтримка та популяризація фрістайлу в Україні, що, першочергово, передбачає роботу над створенням спортивного комплексу "Фрістайл", який може бути втілений у будь-якому місті України.

На території міста Миколаєва розташований об’єкт спортивного призначення – трамплін для тренувань з фрістайлу, що входить до складу водно-спортивного комплексу «Спартак».

Цей трамплін висотою 24 метра є унікальним та єдиним в Україні. На жаль на сьогоднішній день його доля бажає кращого, вже багато років тренування з фрістайлу не проводяться. Залізо проржавіло, покриття відстунє, кругом безлад та сміття.

Як відомо зі ЗМІ, територія місця, на якій розташований трамплін та «Спартак», є дуже цікавим об’єктом для підприємців, які бажають використовувати цю землю в своїх власних інтересах.

Біля цього питання постійно виникають сварки та суперечки, де сторони не можуть дійти згоди, хто саме має утримувати ці об’єкти та з якими цілями мають використовуватись ці земельні ділянки. Проте, цього не можна допустити! Яке майбутнє чекає на нас та наших дітей?!

Раніше під керівнцитвом досвідчених тренерів багато дітей та молодих спортсменів здобували медалі, як з фрістайлу, так і з інших видів спорту, тренуючись на базі спорткомплексу «Спартак». І що буде далі?! Фрістайл – це чудовий вид лижного спорту, що включає в себе декілька дисциплін.

Також він входить до програми зимових Олімпійських ігор. Цей вид спорту є досить молодим, перспективним та стрімко розвивається. Миколаїв має Олімпійського Чемпіона Олександра Абраменко у цьому виді спорту.

За його ініціативою, та за участі старшого і заслуженого тренера Максима Нескоромного ми власними силами розробили концепцію функціонування комплексу, яку представили у Миколєві 18-го лютого цього року, сподіваючись на підтримку місцевої влади.

Але, тільки впевнилися, що миколаївській владі байдужа майбутня доля цього спорту. Додаю посилання до відео з нашої презентації. Світ розвивається, розвиваються нові види спорту, люди зацікавлені у розвитку та підтримці об’єктів спортивного призначення. Великий розвиток набувають інвесторські програми та меценатство.

Одним із меценатів, що звернув увагу на нашу ідею став київський бізнесмен Юрій Зозуля, власник столичного екстрім-парку Х-парк, територію якого він запропонував у якості площадки для майбутньої реалізації нашої ідеі комплексу. І зараз ми залучаємо до цього меценатів, інвесторів та громадян.

Розглядаємо різні варіанти залученя коштів: починаючи благодійними фондами, і закінчуючи краудфандінговими платформами. Тож, знайти кошти на розбудову комплексу – не проблема, якщо є бажання! Але питання в іншому: яким буде цей комплекс?

Чи буде він, дійсно, Олімпійським, для підготовки професійних спортсменів, чи, можливо, буде використовуватись виключно для любителів та буде більш комерційно спрямованим. Миколаїв у цьому питанні має унікальну історію. Саме тут зароджувався цей вид спорту на теренах колишнього Радянського Союзу та виховав не одну плеяду чемпіонів.

Нажаль, місцева влада не зацікавлена у відновленні, підтримці та подальшому розвиту фрістайлу та спорткомплексу «Спартак». Саме тому, ми шукаємо способи зберегти унікальну історію цього спорту на Миколаївщині. Не можна позбавляти місто та країну унікального об’єкту та унікальної історії.

Не можна позбавляти міжнародний спорт нових спортсменів. Вказані проблеми є критично важливими, а тому просимо доєднатися і підтримати ініціативу у їх вирішенні питання розбудови Олімпійського комплексу "Фрістайл" та подальшому розвитку цього спорту у нашому місті. Можливо, такий комплекс, може, дійсно стати не тільки спортивним "магнітом", а ще й туристичним." - публікує слова Максима Білоніжко "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка