Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Контрафактна продукція та ТОП 5 світових підробок

07.04.2013 17:21
7603
 
Майстри контрафакту атакують українського споживача. Проблема контрафактних товарів в Україні набирає обертів і мало того невпинно зростає. Ще рік тому Держспоживстандарт опублікував дані, в яких йшлося, що близько 90% всієї продукції, що продається в країні — підробки. Контрафактний бізнес у світі оцінюється в мільярди зелених. За даними Держспоживстандарту, світовий оборот підробок становить більше $500 мільярдів. Тому ті магазини, які продають справжні товари в Україні мають таку велику ціну — бо вживають заходів, щодо захисту своїх клієнтів, наприклад, голограмами та магнітними смугами. В свою чергу “чорні” дільці намагаються теж створити подібні захисти, щоб їхній контрафакт був дуже схожий на оригінал і теж мав попит. Така війна між сірими дилерами і заводами, що виготовляють справжній товар впливає тільки на споживача — йому доводиться платити більше.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ, НОВИЙ РОЗДІЛ: "ПІДРОБКА"kontrafaktna-produkcia-gucciЗа даними Українського національного комітету міжнародної торгової палати, більшою мірою контрафактна продукція, яка продається в нашій країні, виготовляється в країнах Азії, зокрема в Китаї та В'єтнамі, а також в окремих країнах колишнього соцтабору. Найпершу сходинку серед підроблених товарів посідають — фармацевтичні. Дані різняться: одні експерти відзначають, що в українських аптеках 3% підроблених ліків, інші ж запевняють — 50%. В одному з видань пишуть навіть про два типи ліків, які найчастіше підробляють — це “Фестал” і “Мезим”. Зелене світло підробленим товарам дав також президент України, Віктор Янукович, коли 4 березня 2012 року підписав наказ про скасування обов'язкового застосування голографічного захисту документів і груп товарів. Хоча, експерти стверджують, що такі голограми ніколи не були дієвим методом в боротьбі з підробкою товарів — умільці їх завжди могли підробити.

Нижче зображено, як ставляться до контрафактної продукції Українці. Хто її купує, і з яких причин.

kontrafaktna-produkcia-reytingНа жаль, підробляють сьогодні будь-яку продукцію — це можуть бути і мобільні телефони, до речі, найчастіше підробляють телефони марки “Nokia” та “Iphone”. Але в Україні це дійшло навіть до маразму, адже у нас ледь не на кожній вулиці тепер існують бутіки з, як вони їх прозвали, “копіями телефонів відомих марок” “китайські телефони”. Але слово “копія” лишень слово, насправді — це підробка. Ми раніше вже писали про “КИТАЙСЬКІ ТЕЛЕФОНИ” і їхню функціональність. Найперше, на що потрібно звертати в телефонах, так те, чи може він підтримувати дві сім карти. Якщо такої моделі не передбачено у самого виробника, знайте, перед Вами фальшивка. Якщо в оригіналі є функції GPS, 3G і WiFi, в фальшивці можуть бути відсутні вони всі або їх частина. У підробленому телефоні, в якому відсутня GPS, при натисканні на іконку картографічної програми імітується його завантаження, а потім висвічується нерухомий фрагмент карти, який неможливо збільшити, перемістити.

Як відрізнити підроблені речі?

Перше, на що потрібно звертати в речах — шви. Вони мають бути рівними, а не бути, наче українські дороги — нерівними. Фірмові речі виготовляються на сучасних машинах, які не можуть шити нерівно. А, якщо у виробника є потужні машини, які можуть добре шити, значить, вони не можуть коштувати дешево, так само і речі, які на них пошиті. Є фірмові речі поганої якості — вони і коштують дешево. Такі собі на один сезон — фарба після першого прання змиється, ґудзики відпадуть... Також можете запитати у продавців, якими фірмовими знаками відрізняється їхня оригінальна продукція, чому Ви повинні бути впевнені, що перед Вами справді оригінал. Це можуть бути голограми, сертифікати, різні мітки, і звичайно ж, логотипи. Піратам не дуже вигідно намагатися підробити сертифікат чи голограму — це дорожче, тому їм краще змінити одну літеру в назві бренду і таким чином уникнути кримінальної відповідальності. Про оригінальність речі можна судити по упаковці. Фірмові речі укладають в якісну упаковку з логотипом фірми. Однак фірмові недорогі речі можуть упаковувати по декілька штук в одній коробці. Також у виявленні підробки Вам допоможуть сайти виробників. Вони, як правило, публікують власні колекції на своїх сайтах. Звертайте увагу на запах. Якісні речі мають свій стійкий люксовий аромат, який ви ніколи не зустрінете на ринках і лотках. Будь-яка фірмова річ забезпечується інструкцією з експлуатації, зразками матеріалу і додатковою фурнітурою. На етикетці можна легко прочитати інформацію про виробника і його авторські права, а також про склад виробу. Дорогі речі мають свій унікальний серійний номер, який має бути в певному місці. Його відсутність говорить про підробку.

І, наостанок, про ТОП 5 ПІДРОБОК В СВІТІ

ЗАПАЛЬНИЧКИ "Zippo"

kontrafaktna-produkcia-zippoНайчастіше майстри підробок спокушаються на запальнички фірми “Zippo”. Оригінал коштуватиме близько 140 доларів, а от контрафакт — від 2$. Щорічно в американському місті Бредфорд виробляється 12 млн. оригінальних запальничок Zippo. І стільки ж, за даними Zippo Manufacturing Company, надходить у продаж підроблених, виготовлених на заводах Китаю.

Сумки “Louis Vuitton

Зображення видалено.Люблять підробляти і сумки фірми “Louis Vuitton”. Навіть на вітчизняних ринках, якщо прогулятися, можна побачити дуже багато таких "недофірмових" речей. Оригінал такої сумки коштує близько 600$, а підробка на наших ринках — від 150 гривень. Різниця є;) Але така ж різниця і відчуватиметься після місяця їхнього носіння. Відповідно до неофіційної статистики маркетологів, всього 1% продукції прикрашеної фірмовим вензелем LV, не є контрафактним.

Валянки UGG

kontrafaktna-produkcia-uggУлюбленим контрафактним виробом стало і взуття UGG . Таке оригінальне коштує від 900 гривень, а от підробка обійдеться близько 190 гривень. Коли взуття з'явилося на ринку підробок не було, але бажання людей придбати собі такі валянки, збудило і бажання “чорних” ділків наробити більше підробок. На початку 2011 року компанія Deckers Outdoor Corporation опублікувала дані по підробкам за 2010 рік. Найбільша партія контрафактного товару, в яку входило 244 000 пар, була вилучена в Китаї.

Rolex

kontrafaktna-produkcia-rolexГодинники “Rolex” — кому ж не хочеться мати свій престиж на руці? Тим паче, що ціна оригіналу такого годинника коштує 4000 зелених і більше, а вартість підробки всього 200 гривень (за даними ларьків в переході на Майдані. м.Київ;) Кожного року ця компанія виробляє понад 1 мільйон наручних годинників, і до кожного додається сертифікат. А от там, в переході, ніяких сертифікатів, ну, і якості, звичайно.

Духи "Сhanel №5"

Шанель №5” - духи цієї марки теж облюбували "підробляли". Адже коштують вони від 95 доларів за 7 мілілітрів, а у сірих ділків, яких теж можна знайти в будь-якому переході нашої чудової країни, — 100-200 гривень за пляшку 0.5 л. Тим паче, що цей аромат посів перше місце по популярності в США та Франції.
Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
Медики хочуть вийти під Верховну Раду і нагадати "верховодам", як це - працювати за копійки
Стрічка